Views Navigation

Event Views Navigation

Today

Augustibluusi lõpetab: Blues Brunch & Jimmie Lawsoni dokfilm “Bluesman”

Toimumisaeg:

Brantš on välja müüdud!
Jimmie Bluesman Lawson, kaheksakümne kolme aastane bluusimees, veetis üle kolmekümne aasta Soomes ja Baltikumis, kus mängis oma muusikat, bluusi.
Dokfilmi Jimmie Bluesmanist vaatame üheskoos Old Hapsal Hotel'is mõnusa kohvi ja maitsva brantši kõrvale. Loe lisa!

OHH hapusaia töötuba

Toimumisaeg:

Me ei õpeta sind maailma kõige vingemat hapusaia valmistama vaid me valmistame koos, samm-sammult just seda hapusaia, mis OHH külalistel keele alla
viinud on. Uuri lisa!

Hapusaia töötuba

Toimumisaeg:

Me ei õpeta sind maailma kõige vingemat hapusaia valmistama vaid me valmistame koos, samm-sammult just seda hapusaia, mis OHH külalistel keele alla viinud on. Me ei õpeta sind maailma kõige vingemat hapusaia valmistama vaid me valmistame koos, samm-sammult just seda hapusaia, mis OHH külalistel keele alla viinud on.
Sel korral piilume uute ja põnevate saiatoodete maailma, mis valmivad juuretisega. Uuri lisa ja broneeri, kohtade arv piiratud!

Nädalavahetus toidu, toidufotograafia ja -stilistika koolitusega

Toimumisaeg:
Address Lahe 11, Haapsalu, Lääne maakond, Estonia

Sa valmistad imelisi kooke aga ei oska neid kaunilt kaamerasse püüda? Juba kaheksas kord toimub Haapsalus koolitus, kus kolme päeva jooksul on sul võimalus saada juhised, õppida trikke ja nippe toidufotode stilistika ning -fotograafia teemadel. Lisaboonustena avaneb sul võimalus valmistada üheskoos meeldejääv õhtusöök mõnest rahvusköögist, kus hotelli perenaine õppinud on ning soovi korral õppida selgeks hapusaia tegu.
VÄLJA MÜÜDUD!

Reisi reisimata! ühiskokkamine Wennaga, Gruusia köök 27.10 ja 28.10

Toimumisaeg:

27.10 2 VÄLJA MÜÜDUD!
28.10 VÄLJA MÜÜDUD!
Autentsed road, traditsioonid, toostid … vaid kahel oktoobrikuu õhtul 27.10 ja 28.10 algusega kl 18.00. Mõlemale ühiskokkamisele ja sellele järgnevale traditsioonilisele Gruusia suprale mahub vaid kuni 20 osalejat. Loe lisa ja vali omale sobilik õhtu!

Masterchef Eesti 2023 Ivari Vokk Haapsalus VÄLJA MÜÜDUD

Toimumisaeg:

Masterchef 2023 võitja Ivari tuleb Haapsallu, et pakkuda sulle võrratut emotsiooni ja maitsete elamust. Menüü, mida sel õhtul pakume, koosneb eranditult Ivari loodud hittidest ning võidu toonud pearoast, mille olulisteks tunnusteks on värske tooraine, käsitöö, maitsete kooslus.
VÄLJA MÜÜDUD

Reisi reisimata! Tai toidukultuur ja ühiskokkamine 9.03

Toimumisaeg:

Taimaad külastades jäävad meile alatiseks meelde ... soe kliima, toredad inimesed, ülimaitsev toit. Neist esimest me sulle lubada ei saa aga kaht viimast kindlasti! Naudime üheskoos selle riigi imelisi maitseid ja elamusi Haapsalus, seda arvatavasti Eesti ühe parima Tai söögikoha, New Thai restorani, taimaalasest koka juhendamisel.
VÄLJA MÜÜDUD

Nädalavahetus toidu, toidufotograafia ja -stilistika koolitusega

Toimumisaeg:

Juba kümnes kord toimub Haapsalus koolitus, kus kolme päeva jooksul on sul võimalus saada juhised, õppida trikke ja nippe toidufotode stilistika ning -fotograafia teemadel. Lisaboonustena avaneb sul võimalus valmistada üheskoos meeldejääv õhtusöök mõnest rahvusköögist, kus hotelli perenaine õppinud on ning soovi korral õppida selgeks hapusaia tegu.
VÄLJA MÜÜDUD

Pidulik õhtusöök emade auks: köögis toimetavad 10 kokka

Toimumisaeg:

Esmakordselt ajaloos toimetavad OHH köögis 10 kokka, kelle käe all valmib 4-käiguline pidulik õhtusöök. Kõrgtasemeline teenindus ning head maitsed on tänase õhtu võtmesõnad. Kohtade arv on piiratud. Loe lisa ja registreeri siin!
VÄLJA MÜÜDUD

Itaalia brantš

Toimumisaeg:

Juba kolmandat korda avame OHH uksed Itaalia muusika ja mulli saatel toredatele külalistele, kes väärtustavad mõnusat kulgemist, häid maitseid ja põnevaid elamusi - Itaalia brantši. Broneeri omale koht siin!
VÄLJA MÜÜDUD

OHH I padelilaager Haapsalus

Toimumisaeg:

Padelilaager Haapsalus! Esmakordselt OHH ajaloos võtame padeli reketid kätte kahe noore treeneri juhendamisel ning naudime sportlikku romantikat Paralepa rannas. Uuri lisa!
4 kohta veel alles...