Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Reisi reisimata! ühiskokkamine Wennaga, Gruusia köök 27.10 ja 28.10

27.10.23 28.10.23

Autentsed road, traditsioonid, toostid … vaid kahel oktoobrikuu õhtul 27.10 ja 28.10 algusega kl 18.00. Mõlemale ühiskokkamisele ja sellele järgnevale traditsioonilisele Gruusia suprale mahub vaid kuni 20 osalejat.

Oled unistanud Gruusiast – kaunitest vaadetest Svaneetia mägedes või romantilisest linnast Mestiast või Telavist, kus tänavatel vaid sina ja kanad ja paar kohalikku, kes naeratades sind külla kutsuvad, kõhu head ja paremat täis söödavad? Jah, Gruusia elanike külalislahkus on piiritu, nad on valmis jagama sinuga kõike, mis neil hinge taga, jäädes ise samal ajal siirateks ja sõbralikeks, võibolla temast saab sinu hea sõber, kellega aastateks suhtlema jääd…
“Reisida saab reisimata” on Wend (Priit Kuusk) moto. Seda me sinuga ka teeme – Gruusia toitude ühiskokkamine Wenna juhendamisel. Valmistame üheskoos autentseid Gruusia roogasid, jutustame reisilugusid, jagame emotsioone, ei puudu lauast Tamada ja toostid… seda kõike juba armsaks saanud Haapsalus, Old Hapsal Hotel köögis.

Osalejate arv: kuni 20 in ühel õhtul
Aeg:

27.10 algusega kl 18.00 VÄLJA MÜÜDUD!
28.10 algusega kl 18.00 VÄLJA MÜÜDUD
Hind: 210 € osaleja*

Hind sisaldab:
– ühine Gruusia roogade valmistamine Wenna ja OHH perenaise juhendamisel, kes äsja saabunud Gruusia gurmeehõnguliselt mägimatkalt;
– mitmekäiguline, külluslik ja ehtsate Gruusia traditsioonidega õhtusöök mõnusas seltskonnas;
– tervitusjook kokkamise juurde ja menüüga sobitatud vein õhtusöögi kõrvale;
– kannuvesi, kohv ja tee;
– ruumide rent ja järelkoristus;
*majutus üks öö kaks in toas koos rikkaliku hommikusöögiga (majutus üks öö üksi toas koos rikkaliku hommikusöögiga 240€ in).