Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Nostalgiahõnguline õhtusöök Lia Virkusega Eesti Vabariigi 105. sünnipäeva auks

23.02.23 24.02.23

Eesti köögi klassika tuleb Haapsallu, koos kümnete ja kümnete kokaraamatute autori Lia Virkusega.

Õhtusöögi algus kl 18.00, Old Hapsal Hotel päikeselises saalis.

Sa kindlasti mäletad neid kokasaateid või sul on kodus retseptiraamatuid, mille väljalaske aasta oli mitukümmend aastat tagasi ja mille peaesinejaks või autoriks on Lia Virkus. Jah, just seesama armas Lia tuleb meile Haapsallu külla, et pakkuda isuäratavaid nostalgilisi toite, jagada põnevaid meenutusi, mis lapsepõlvest alguse saanud ning aastatega kokaraamatute kaante vahele on kogunenud.

Silme ees kerib lahti filmilint oma lapsepõlvest… kui lehmalaudas sai sooja piima otse ämbrist joodud… kui Jalukse külapoes müüdi laualeiba alustega käru pealt… kui Gonsiori tänava pika saia poes oli järjekord sama pikk, kui Haapsalu Karja tänav… ja see kõik oli lihtsalt nii ilus! Vahva ja pidulik saab olema meenutusi täis nostalgahõnguline õhtusöök Lia Virkusega.

Viiekäigulise õhtusöögi jooksul avaneb sul võimalus reisida tagasi minevikku, lapsepõlve koju ja seda koos Lia meenutuste, lugude ja toitudega. Lugudega, mis on ainulaadsed, mis panevad meid kaasa reisima ja oma mälestustes sorima.

foto: annika metsla

Õhtusöök, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 105. aastapäevale, saab alguse 23. veebruaril 2023 kl 18.00 ning kulmineerub hotellis Old Hapsal Hotel majutujatele lipu heiskamisega hotelli lipumasti Eesti Vabariigi sünnipäeva hommikul. Hotelli külalistel avaneb võimalus osa saada sünnipäeva hommikusöögist, mille retseptid on vaid sel korral saanud inspiratsiooni Lia Virkuse retseptide varakambrist. Köögis askeldavad sel korral Lia ja hotelli perenaine Daire.

Hind:

88€ in
Viiekäiguline pidulik ja nostalgiast pungil õhtusöök, kus igat käiku saadab sobilik märjuke.

*Juba ostetud paketti tagasi ei osteta, kui sul aga peaks tekkima tõrge (nt haigestumine) siis Ergo Kindlustus katab Eesti-siseste reiside ära jäämise või katkemisega seotud kulud. Sul peaks olema Euroopa kattega reisikindlustus.