Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Reisi reisimata! Araabia toidukultuuri kujunemine ja iseloomulikud maitsed, kokkame koos Reet Kiviga

Traditsioonid, müüdid, tegelikkus… vaid kahel septembri õhtul 29.09 algusega kl 18.00 ja 30.09 algusega kl 17.00. Mõlemale ühiskokkamisele mahub kuni 13 osalejat. Loe lisa ja vali omale sobilik õhtu!

Sel korral reisime me Lähis-Idasse, täpsemalt Araabia Ühendemiraatidesse, kus reisisaatjaks on imeline Reet Kivi. Reet, kes on aastaid elanud Dubais, viies kokku üle poolesaja Eesti ettevõtte kohalike firmadega, viinud läbi koolitusi ja seminare piirkonna suurimal toiduainetetööstuse messil Gulfood ning koostöös korraldanud mitmeid kõrgetasemelisi ärivisiite. Reeta innustab arusaam Lähis-Ida toidu- ja ärikultuurist ning sealsetest tavadest, etiketist.

Lähis-Ida köök ei koosne vaid hummusest ja falafellidest. Selles on midagi palju enamat: muinasjutulised värvid, salapärased vürtsid, lihtsad toorained, mille kooslus üllatab imelise maitseelamusega. Roogadele annavad vürtsi Reeda kogemused ja lood Araabia kultuurist ja kommetest.

Sul on juba pikka aega südames soov saada tuttavaks Lähis-Ida kultuuriga, kuid sa ei tea, millal on õige aeg lisada toidule safranit või kas mõistlik on helistada koostööpartnerile reede pärastlõunal? Registreeri juba täna ja saa osa rännakust läbi ühise kokkamise Lähis-Idast Haapsaluni ja tagasi…

Osalejate arv ühel õhtul: 13 in
29.09 – VÄLJA MÜÜDUD!
30.09 – VÄLJA MÜÜDUD!

Hind: 180€ osaleja
Hind sisaldab:
– Saabumisel tervitusjook
– Ühine Lähis-Ida roogade valmistamine privaatses profiköögis, vürtsitatud kogemuslugudega Araabia äri- ja toidukultuurimaailmast, juurde sobitatud vein
– Majutus 2-in toas koos rikkaliku hommikusöögiga
* hind majutuseta 120€

Menüü